Novinky

Pri dlhodobom prenájme v auguste ušetríte 15 %!

Je to tak! Žiadne skryté podmienky a háčiky. Jednoducho povedané: pri prenájme akejkoľvek vákuovej prísavky trvajúcom dlhšie ako 15 pracovných dní dostanete zľavu 15 %. Už od 16. pracovného dňa zapožičania vám teda zľavu načítame automaticky. Nemusíte nič dopredu hlásiť, dohovárať či navyše podpisovať. Všetko vybavíme my a vy môžete v pokoji riešiť svoje zákazky, ako ste boli doteraz zvyknutí. Či už potrebujete manipulovať so sendvičovými panelmi, trapézovými plechmi alebo zasklievate veľkoformátové okná, zľavu si užijete rovnako.

Získajte necelých 200 eur a dokonca oveľa viac!

Nie, nie je to žiadny lacný marketingový ťah, ale jednoduchá matematika. Už pri základnom, 16-dňovom prenájme napr. stroja RotaBoy vďaka 15 % zľave ušetríte spolu presne 187 eur. V prípade CladBoye CB4 slušných 122 eur. A to nie sú vôbec konečné čísla. S každým ďalším dňom prenájmu sumy automaticky porastú, takže nakoniec môžete získať ešte viac. Zostanú vám tak na účte peniaze, ktoré môžete minúť na iné firemné účely (napr. prenájom žeriava), alebo si ich užijete počas dovolenky. Leto však ešte nekončí.

Zľavu dostanete na akúkoľvek prísavku

Záleží len na vás, či si v auguste požičiate vyhlásený manipulátor RotaBoy, s ktorým si dlhý strešný izolačný panel otočíte úplne sami alebo náš univerzálny zdvihák CladBoy. S ním si zasa ľahko namontujete takmer akékoľvek strešné alebo stenové panely, dokonca zvládnete aj trapézový plech. Pokiaľ ale staviate na jednoduchosť, bohato si vystačíte s naším obľúbeným „vajíčkom“, teda kompaktnou prísavkou CladBoy compact. Aj tá vás prekvapí svojou variabilitou pri opláštení budov. Navyše si ju prepravíte pohodlne v kufri vášho osobného vozidla.

Vyberiete si tiež z našej ponuky zdvíhacej techniky na sklo, ktorú neustále rozširujeme. Naša čerstvá novinka – mini zdvihák VIAVAC GBL dobýva svet a za necelý rok od svojej premiéry si už získal veľkú skupinu fanúšikov. Na veľkoformátové sklá do 800 kg sa uspokojíte s variabilným manipulátorom VIAVAC GBX.

Jednoduché pravidlá

A ešte na záver pár pravidiel, aby ste sa v tom ľahko zorientovali:

  • 1. Akcia platí na prenájmy trvajúce dlhšie ako 15 pracovných dní, uzavreté v priebehu celého augusta.
  • 2. Zľavu získate len pri požičaní vákuových zdvihákov VIAVAC a nie je možné ju kombinovať s ostatnými zľavami či akciami.
  • 3. Zľava sa nevzťahuje na prípadnú dopravu a ostatné produkty či služby.

Jednoduché a prehľadné, však? Využite tak priaznivé augustové počasie a objednajte si svoju obľúbenú prísavku so zľavou. Stačí, ak nám zavoláte na tel. č. +420 585 410 881 alebo napíšete správu.

Späť na začiatok

Naše prísavky sú vám stále k dispozícii!

Radi by sme vás informovali, že napriek rôznym vládnym nariadeniam v súvislosti s výskytom koronavírusu SARS-CoV-2 náš tím a prísavky sú vám v rámci Slovenska a Českej republiky plne k dispozícii! Stále si tak môžete naše manipulátory na montáž sendvičových panelov, skiel a trapézových plechov jednoducho zapožičať, kúpiť alebo si nechať vyservisovať už vami kúpený stroj.

Aby sme vám naše služby mohli poskytovať prakticky bez väčších obmedzení, zaviedli sme určité interné opatrenia odporúčané odborníkmi a vládou ČR. Chceme tým obmedziť zbytočný pohyb našich zamestnancov a zaistiť im počas práce čo najväčšie bezpečie. Vaša bezpečnosť a zdravie a taktiež celého nášho tímu sú pre nás najcennejšie, a ak chceme byť pre vás v tomto dosť mimoriadnom období takmer stopercentne k dispozícii, aj my musíme byť plne fit.

Rozhodli sme teda na neurčitý čas zaviesť nasledovné opatrenia:

Prerušujeme prezentácie našich prísaviek na stavbách alebo priamo vo vašej spoločnosti

Stroje vám na zákazku radi dovezieme pomocou našej prepravnej služby a náš tím vám v prípade potreby telefonicky všetko podrobne vysvetlí. Detailný návod k stroju je úplnou samozrejmosťou.

Prechádzame na e-fakturáciu

Všetky faktúry a doklady vám budeme počas výskytu koronavírusu v ČR zasielať iba e-mailom. Chceme tak obmedziť pohyb našich zamestnancov do miest, kde sa nachádza väčší počet osôb.

Sme nútení prerušiť prípadné servisné zásahy a výjazdy

Vlády Českej a Slovenskej republiky sa rozhodli uzavrieť svoje hranice, takže na Slovensko sa v súčasnosti žiadnym spôsobom osobne nedostaneme. I v rámci Česka sme sa rozhodli minimalizovať všetok pohyb našich zamestnancov. V prípade, že sa problém so strojom nepodarí vyriešiť na diaľku cez telefón s naším servisným oddelením, okamžite vám na stavbu pošleme náhradné diely alebo stroj prepravnou službou zdarma. Na ďalší pracovný deň ich už budete mať u seba.

Všetky stroje odosielané na prenájom budeme vybavovať ešte väčším počtom náhradných dielov

…, aby naše prípadné servisné zásahy neboli vôbec nutné. I keď naše manipulátory pred každým prenájmom detailne servisujeme, kontrolujeme a pripravujeme, je to stále len technika, ktorá pracuje po celý rok v tých najťažších podmienkach a niekedy aj pár mesiacov na jednej zákazke. Nie sme schopní sa tak vyvarovať všetkých prípadných problémov. I komponenty a súčasti našich strojov majú svoju určitú životnosť, výdrž a medze.

Prísavky vám osobne odovzdáme alebo prevezmeme od vás na našej olomouckej pobočke iba vonku priamo pred naším skladom

I keď predpokladáme, že ste zdravotne úplne v poriadku, len pre dobro nás všetkých sa pripájame k preventívnemu odporúčaniu, aby sa všetky osobné schôdzky konali mimo vnútorných pracovných priestorov.

Veríme, že vyššie uvedené opatrenia nebudú mať žiadny vplyv na vašu prácu a zákazky. Sme presvedčení, že sú len minimálne a pomôžu nám sa vzájomne chrániť. Naše spoločné zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste.

Všetci sme sa ocitli vo veľmi nečakanom a nevšednom období, kedy sa situácia mení zo dňa na deň. Nikto z nás v tejto chvíli nevie, čo nás ešte čaká za pár hodín, zajtra alebo pár dní. Pokiaľ to bude možné, náš tím a prísavky sú tu pre vás. Buďme teda v súčasnosti k sebe ešte viac ohľaduplní a všetko spoločne ľahko zvládneme.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať e-mailom: info@viavac.cz, pomocou formulára alebo telefonicky: +420 585 410 881. Prajeme vám veľa trpezlivosti a hlavne zdravia.

Späť na začiatok

Novinka v ponuke: malá kompaktná prísavka VIAVAC GBL dokáže veľké veci

Sotva sa začal nový rok, prichádzame s novinkou pre ešte jednoduchšie zasklievanie. Ak ste niekedy hľadali ideálny a malý manipulátor na montáž veľkoformátových skiel, ste tu správne! VIAVAC GBL za vás vykoná ťažkú prácu v priebehu realizácie každej zákazky spojenej so zasklievaním tak, že budete iba pozerať.

3 dôvody, prečo sa vám bude so zariadením VIAVAC GBL skvelo pracovať

    • Využijete jeho ľahké a kompaktné vyhotovenie, ktoré si podľa potreby rozšírite pre zasklievanie väčších sklenených tabúľ s dĺžkou až 4,5 m.
    • Vďaka malým rozmerom dostanete takmer každé ploché sklo medzi tie najužšie priestory, napríklad medzi fasádu a lešenie.
    • Nastavíte si ľubovoľnú polohu, či už chcete sklo otáčať o 360°, alebo nakláňať o 90°. S prísavkou navyše zvládnete zdvihnúť sklá aj okná až do hmotnosti 500 kg.

O bezpečnosť pracovníkov ani materiálu nemusíte mať obavy – VIAVAC GBL má totiž 2 na sebe nezávislé okruhy, a preto nepotrebujete žiadne istiace pásy či ďalšie popruhy. Práca je teda absolútne bezpečná. Chýbať vám nebude ani diaľkové ovládanie, ktoré u našich zariadení považujeme za štandard.

Na prísavku GBL nemusíte dlho čakať, máme ju pre vás už prichystanú v našom sklade. Ochotne vám ju požičiame. Ak by ste si chceli prísavku GBL kúpiť, radi vám ju v našom obchodnom oddelení naceníme. Želáte si zariadenie vyskúšať, alebo si ho len tak prezrieť naživo? Kľudne nás kontaktujte a radi vám ho predvedieme. Myslíme si totiž, že ide o prístroj, ktorý tu ešte nebol. Neveríte? Presvedčte sa sami!

Späť na začiatok

Prajeme vám krásne sviatky a všetko najlepšie do nového roku 2020!

Späť na začiatok

Už 10 rokov s nami zdvíhate panely a sklo na Slovensku aj v ČR. Ďakujeme!

Pred 10 rokmi sme na Slovensku aj v Českej republike predstavili prvé vákuové prísavky a čelili nedôvere ohľadom ich spoľahlivosti. Vážne fungujú? Udržia sendvičové panely? A nie sú pre nerovný povrch nevhodné? Dnes už je situácia celkom iná. Máme za sebou viac ako 10 000 zákaziek a spolupracujeme s takmer tisícovkou firiem, ktoré vedia, že sa na naše výrobky môžu 100% spoľahnúť.

V roku 2009 bola vákuová manipulačná technika takmer sci-fi

Máloktorá montážna firma vtedy vedela, že sa izolačné panely dajú montovať inak ako ručne alebo pomocou rôznych popruhov a úchytov. To sa ale postupne zmenilo. Dnes už väčšina z nich vie, že neexistuje jednoduchší a bezpečnejší spôsob montáže sendvičových panelov ako práve pomocou vákuových manipulátorov.

S našou technikou sme precestovali skoro celú Slovenskú aj Českú republiku. Každý rok sa nám vďaka tomu rozrástol „fanklub“ našich prísaviek. Momentálne atakuje hranicu 1000 firiem. Medzi nich patria živnostníci, malé a stredné firmy, ale aj veľké nadnárodné stavebné spoločnosti.

Naše prísavky ste mohli vidieť v mnohých automobilkách aj na Pražskom hrade

Manipulátory VIAVAC excelovali na malých stavbách a skvele sa osvedčili aj pri tých najväčších zákazkách. Asistovali pri rozširovaní výroby u stoviek lokálnych či nadnárodných spoločností a korporácií. Pomáhali stavať výrobné haly skoro všetkých automobiliek – napríklad Škoda Auto, Volkswagen, Jaguar Land Rover alebo Kia Motors.

Nevyhli sa ani ťažkému priemyslu. Pozreli sa do elektrárne v Prunéřově a na Slovensku ste ich mohli vidieť v jadrovej elektrárni v Jaslovských Bohuniciach. Okrem toho nechýbali tiež na Pražskom hrade alebo na národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Máme spoľahlivé vajíčko i vysávač. V priebehu 10 rokov sa vyvíjali naše produkty aj odborový slang

Samotné zdviháky získali vlastné názvy, ktoré tak trochu zľudoveli. Keď si naši zákazníci objednávajú vysávač alebo magnet, vieme už, že sa nechystajú vysávať izbu či prenášať kovové predmety v domácnosti. Ak chcú vajíčko, nepripravujú omeletu, ale majú záujem o manipulátor CladBoy compact GB-500. V slovníku pracovníkov z oblasti stavebníctva sa potom názvy RotaBoy a CladBoy vyskytujú už úplne bežne.

Do budúcna máme veľké plány. A vy ste ich súčasťou

Aj po úspešnej prvej dekáde je pre nás každá ďalšia zákazka výzvou. Tešíme sa na to, čo nás v priebehu ďalších 10 rokov čaká a kam sa naše zdviháky ešte pozrú. A vy sa môžete kľudne pozrieť k nám. Radi vás obslúžime na našej olomouckej pobočke. Alebo sa za nami zastavte na kávu na kontaktnom mieste v Prahe, kde v budúcnosti plánujeme otvoriť ďalšiu pobočku so skladom.

Späť na začiatok

Prihlásiť sa na odber newslettera

 

 VIAVAC® je registrovaná obchodná značka