Novinky

Veselé Vianoce 2019

Prajeme vám krásne sviatky a všetko najlepšie do nového roku 2019

Späť na začiatok
Trapézové plechy

Deň prenájmu zdarma? Na montáž trapézových plechov ho dostanete automaticky

Nech už sú trapézové plechy zvalcované ako chcú, vás už pri inštalácii neprevalcujú! Celá montáž teraz môže byť otázkou chvíľky. Stačí si vziať na pomoc naše vákuové manipulátory VIAVAC. Stroj vám zostavíme na mieru, vrátane všetkých prísaviek a špeciálnych komponentov, a zdvihák už sa o všetko sám postará. Montáž trapézových plechov je vďaka tomu rýchla, bezpečná a takmer bezprácna.

Ak si požičiate vákuové prísavky na trapézové plechy do konca roku, získate navyše deň prenájmu zdarma. Je pritom jedno, či našu manipulačnú vákuovú techniku využívate opakovane, alebo prvýkrát. Jednodenný prenájom dostanete zdarma v obidvoch prípadoch. Rezervujte si vákuové prísavky a uľahčite si prácu ešte tento rok.

Späť na začiatok

RotaBoy požičiavame až do konca roka v akcii

Čaká vás montáž strešných sendvičových panelov? Dá sa to aj bez námahy a zdĺhavého presúvania. Vezmite si na pomoc naše vákuové zariadenie RotaBoy, s ktorým je práca rýchla, bezpečná a nenáročná. Manipulátor si panely sám otočí a ich inštaláciu zvládne aj s pomocou len jediného človeka. Kde predtým bolo treba celej roty, teraz stačí iba jeden RotaBoy!

Pokiaľ ste s RotaBoyom ešte nepracovali a zapožičiate si ho u nás do 31. 12. 2018, získate od nás ako bonus deň prenájmu zdarma. Ale pozor, akcia platí len do vyčerpania kapacity skladových zásob, tak dlho neváhajte.

Prenájom si môžete jednoducho objednať v detaile stroja RotaBoy cez tlačítko „zadať dopyt“ alebo na našej kontaktnej stránke. Do správy pripíšte, že máte záujem o prenájom v akcii.

Späť na začiatok

Neprehliadnite: Ručnú prísavku na sklo máme až do konca marca so zľavou 30 %!

Premýšľate o zaobstaraní praktickej ručnej prísavky (nielen) na sklo? Teraz je ten najlepší čas. Do konca marca (alebo do vypredania zásob) u nás model VIAVAC HS-80 dostanete so zľavou 30 %.

Praktická, skladná a s nosnosťou až 80 kg. Taká je v skratke ručná prísavka VIAVAC HS-80. Manipulácia so sklom je s ňou jednoduchá a bezpečná, a to aj vďaka pumpičke s indikátorom. Ten okamžite hlási akékoľvek zníženie podtlaku. Pumpička potom umožňuje jeho okamžité doplnenie.

Prísavku VIAVAC HS-80 využijete nielen pri manipulácii s menšími a ľahšími sklami, montáži s vákuovými manipulátormi pre zasklievanie, ale aj pri zdvíhaní ďalších hladkých a neporéznych materiálov, ako sú napríklad kov a mramor. Prísavka je uložená v praktickom malom kufríku, ktorý ju chráni aj pred poškodením. A pretože nezaberie priveľa miesta, môžete ju mať neustále pri ruke.

Pre objednanie prísavky so zľavou nás neváhajte kontaktovať.

Späť na začiatok

Sú tu Vianoce a my nadeľujeme! Podporili sme útulok v Přerově

Najväčšia radosť je tá, ktorú môžete zdieľať. A pretože máme obrovskú radosť z roku 2017 a našich skvelých zákazníkov, rozhodli sme sa ju poslať ďalej. Dali sme hlavy dohromady, debatovali, radili sa a nakoniec sa rozhodli pomôcť tým, ktorí to (nielen) na Vianoce potrebujú.

Preto posielame finančnú podporu do Útulku pre zatúlané zvieratá v Přerově a tiež ešte raz veľmi ďakujeme vám – naším klientom. Bez vás by sme tento nápad nemohli a nedokázali zrealizovať.

Veríme, že táto akcia nie je posledná a že ju premeníme v milú tradíciu. A veľmi nás poteší, ak vás inšpiruje k niečomu podobnému.

Prajeme vám krásne a kľudné sviatky, úspešný vstup do roku 2018 a to, aby bol ešte lepší než ten, ktorý práve končí.

Späť na začiatok

Prihlásiť sa na odber newslettera

 

 VIAVAC® je registrovaná obchodná značka