Novinky

CraneArm

Zjednodušte si montáž s ľahším adaptérom VIAVAC CA3

Rodina našich osvedčených teleskopických ramien VIAVAC CraneArm sa rozrástla o novinku – VIAVAC CA3. Ide o nový, odľahčený a trocha zmenšený variant najstaršej rovnej verzie. Nové rameno váži 45 kg (oproti pôvodným 55 kg), jeho nižšiu hmotnosť tak oceníte predovšetkým pri preprave adaptéru na stavbu. Aj cez svoju nízku hmotnosť ale pohodlne zodvihne aj ťažké bremená až do váhy 1500 kg.

Kde nestačí žeriav, vezmite materiál na ramená

Teleskopické ramená VIAVAC slúžia ako adaptácie na vysokozdvižný vozík alebo iný manipulátor s vidlicami. V kombinácii s vákuovými zdvihákmi VIAVAC tak tvoria veľmi silnú dvojicu ideálnu pre manipuláciu s izolačnými stenovými panelmi či pri zasklievaní. Navyše vám pomôžu na miestach, kam nedostanete žeriav. V priebehu inštalácie pod prístrešky alebo pri interných montážach ho vedia aj plnohodnotne nahradiť.

Šikovný prepravný box uľahčí prevoz aj skladovanie

Adaptér na vidlice VIAVAC CraneArm CA3 si môžete obstarať spolu s prepravným boxom, ktorý vám zjednoduší prepravu a skladovanie. Do boxu sa vedľa ramena tiež zmestí akákoľvek štandardná vákuová prísavka VIAVAC CladBoy compact. Vďaka tomu budete mať vždy všetko prehľadne uložené.

Všetky ramená s prísavkami máme až do konca marca s 10 % zľavou

Okrem nového ramena vám k predaji či prenájmu môžeme ponúknuť ešte prehnutú verziu alebo dokonca hliníkový variant o hmotnosti iba 20 kg. Ak si zapožičiate akékoľvek rameno CraneArm spolu s ľubovoľnou prísavkou VIAVAC do 31. 3. 2019, dostanete od nás navyše 10 % zľavu na prenájom ramena!

Späť na začiatok
Veselé Vianoce 2019

Prajeme vám krásne sviatky a všetko najlepšie do nového roku 2019

Späť na začiatok
Trapézové plechy

Deň prenájmu zdarma? Na montáž trapézových plechov ho dostanete automaticky

Nech už sú trapézové plechy zvalcované ako chcú, vás už pri inštalácii neprevalcujú! Celá montáž teraz môže byť otázkou chvíľky. Stačí si vziať na pomoc naše vákuové manipulátory VIAVAC. Stroj vám zostavíme na mieru, vrátane všetkých prísaviek a špeciálnych komponentov, a zdvihák už sa o všetko sám postará. Montáž trapézových plechov je vďaka tomu rýchla, bezpečná a takmer bezprácna.

Ak si požičiate vákuové prísavky na trapézové plechy do konca roku, získate navyše deň prenájmu zdarma. Je pritom jedno, či našu manipulačnú vákuovú techniku využívate opakovane, alebo prvýkrát. Jednodenný prenájom dostanete zdarma v obidvoch prípadoch. Rezervujte si vákuové prísavky a uľahčite si prácu ešte tento rok.

Späť na začiatok

RotaBoy požičiavame až do konca roka v akcii

Čaká vás montáž strešných sendvičových panelov? Dá sa to aj bez námahy a zdĺhavého presúvania. Vezmite si na pomoc naše vákuové zariadenie RotaBoy, s ktorým je práca rýchla, bezpečná a nenáročná. Manipulátor si panely sám otočí a ich inštaláciu zvládne aj s pomocou len jediného človeka. Kde predtým bolo treba celej roty, teraz stačí iba jeden RotaBoy!

Pokiaľ ste s RotaBoyom ešte nepracovali a zapožičiate si ho u nás do 31. 12. 2018, získate od nás ako bonus deň prenájmu zdarma. Ale pozor, akcia platí len do vyčerpania kapacity skladových zásob, tak dlho neváhajte.

Prenájom si môžete jednoducho objednať v detaile stroja RotaBoy cez tlačítko „zadať dopyt“ alebo na našej kontaktnej stránke. Do správy pripíšte, že máte záujem o prenájom v akcii.

Späť na začiatok

Neprehliadnite: Ručnú prísavku na sklo máme až do konca marca so zľavou 30 %!

Premýšľate o zaobstaraní praktickej ručnej prísavky (nielen) na sklo? Teraz je ten najlepší čas. Do konca marca (alebo do vypredania zásob) u nás model VIAVAC HS-80 dostanete so zľavou 30 %.

Praktická, skladná a s nosnosťou až 80 kg. Taká je v skratke ručná prísavka VIAVAC HS-80. Manipulácia so sklom je s ňou jednoduchá a bezpečná, a to aj vďaka pumpičke s indikátorom. Ten okamžite hlási akékoľvek zníženie podtlaku. Pumpička potom umožňuje jeho okamžité doplnenie.

Prísavku VIAVAC HS-80 využijete nielen pri manipulácii s menšími a ľahšími sklami, montáži s vákuovými manipulátormi pre zasklievanie, ale aj pri zdvíhaní ďalších hladkých a neporéznych materiálov, ako sú napríklad kov a mramor. Prísavka je uložená v praktickom malom kufríku, ktorý ju chráni aj pred poškodením. A pretože nezaberie priveľa miesta, môžete ju mať neustále pri ruke.

Pre objednanie prísavky so zľavou nás neváhajte kontaktovať.

Späť na začiatok

Prihlásiť sa na odber newslettera

 

 VIAVAC® je registrovaná obchodná značka