VIAVAC GBX

Variabilný pomocník, ktorý bezpečne nainštaluje aj rozmernejšie a ťažšie sklo.

Potrebujete na stavbe namontovať sklá rôznych veľkostí? Vezmite si na pomoc naše prísavky k montáži skiel VIAVAC GBX a v priebehu chvíľky budete mať hotovo. VIAVAC GBX jednoducho zavesíte na žeriav alebo iné zdvíhacie zariadenie a potom už s ním rovno môžete dvíhať až 800 kilové sklenené výplne. Celý prístroj pritom ľahko preveziete na stavbu v praktickom prepravnom boxu.

Prísavky k montáži skiel VIAVAC GBX sa prispôsobia vášmu projektu

Urýchlite inštaláciu sklenených prvkov so zariadením VIAVAC GBX. Univerzálny vákuový zdvíhací prístroj si poradí s oknami, výkladmi aj veľkoformátovým sklom. Je sklopný v rozsahu 90˚ a aretovateľný v 5 polohách. Otočný je pritom v rozsahu 360˚ a aretovateľný dokonca až v 8 polohách. Vďaka jeho vysokej variabilite tak namontujete sklo takmer za akýchkoľvek podmienok.

Vákuové zariadenie je perfektne konštruované, odolné a má pevnú ochrannú rukoväť. Vďaka odnímateľným adaptérom a prísavkám ho ľahko upravíte, takže môžete manipulovať s rôznymi rozmermi skla. Nemusíte sa pritom báť, že by prísavky pri častejšom používaní poľavili a materiál pustili. Akustický alarm vás včas upozorní, že je potreba akumulátor dobiť. Kvalitná batéria vám pritom umožní pracovať po celý deň a prístroj nabíjať iba cez noc.

K zariadeniu vám navyše automaticky poskytneme aj diaľkové ovládanie, ktoré uľahčí manipuláciu. A pokiaľ by ste potrebovali nainštalovať sklo aj pod balkóny, pomôže vám naše rameno s krátkym závesom.

Výhody vákuových prísaviek na sklo VIAVAC GBX

    • Zariadenie je vysoko variabilné. Sklo s ním pohodlne nakloníte aj otočíte.
    • Dva vákuové okruhy zaisťujú 100 % bezpečnosť. Chránia tak materiál i pracovníkov.
    • Diaľkové ovládanie vám uľahčí prácu. Prisatie a odsatie budete riadiť na diaľku.