Prenájom vákuových prísaviek

Zbavte sa starostí s údržbou aj opravami. Objednajte si výhodný prenájom a my zostavíme vákuový zdvihák priamo na mieru vášmu projektu. Nebudete musieť riešiť skladovanie zariadenia ani sa starať o jeho každoročnú bezpečnostnú revíziu. Budete si iba užívať výhod modernej techniky.

Prenájom vákuových prísaviek zaisťujeme aj s dopravou

Naše vákuové zariadenia používa pri práci veľa menších firiem, ale aj veľkých spoločností. Vákuová technika VIAVAC navyše pomáha nielen na Slovensku a v ČR, ale takmer po celom svete. Naše stroje môžete vidieť napríklad v Švédsku, Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Taliansku alebo za hranicami Európy.

Dodáme vám iba techniku, ktorá je v 100% stave. Každé prenajaté zariadenie pred expedíciou dôkladne skontrolujeme, nabijeme a otestujeme. S prácou tak môžete začať ihneď po dodaní. Techniku si môžete vyzdvihnúť aj sami v našom olomouckom sklade, alebo vám ju dovezie naša dopravná služba.

V požičovni manipulačnej techniky vám zostavíme zdvihák na mieru

V sklade máme veľkú zásobu vákuových zdvihákov, rôznych prísaviek a doplnkov. Vždy vám tak poskytneme vákuový zdvihák, ktorý bude uspôsobený práve vášmu projektu. Pokiaľ by došlo v dobe prenájmu k poruche, alebo sa vyskytla na zariadení iná chyba, zaistíme rýchlu opravu, alebo vám obratom poskytneme náhradné zariadenie.

Máte ohľadnom prenájmu nejaké otázky? Zavolajte nám na číslo +420 585 410 881, alebo nám zanechajte odkaz na našej kontaktnej stránke. Ozveme sa vám čo najskôr. Ak si chcete prenájom rovno objednať, vyberte si niektorý z našich produktov – vákuových manipulátorov pre pokladanie panelov alebo prísaviek k montáži skiel – a pri vyplňovaní formulára uveďte, že máte záujem o prenájom.

 

 VIAVAC® je registrovaná obchodná značka