RotaBoy

Dvíha a sám otáča aj veľké strešné panely.

Chcete pri stavbe strechy šetriť materiál aj svoj chrbát? Vyskúšajte vákuový manipulátor RotaBoy. Ľahko zdvihne aj dlhé sendvičové strešné panely. A nemusíte ich pred tým ani namáhavo otáčať. Stačí stisnúť tlačidlo na prístroji a RotaBoy si sám otočí panel až o 180°. Vďaka tomu položíte strešné panely rýchlo a bez námahy.

Vákuové prísavky RotaBoy chytia a nepustia

RotaBoy sa veľmi ľahko ovláda a bez problémov zdvihne až 350 kilový panel. Stačí ho zavesiť na žeriav alebo iné zdvíhacie zariadenie a on všetku ťažkú prácu urobí za vás. Vďaka dobíjacej batérii s veľkou kapacitou môžete nerušene pracovať po celý deň a nabíjanie stroja odložiť až na noc. Na dobíjacie miesto ho preveziete ľahko. RotaBoy je v zloženom stave krásne kompaktný, takže zaberie iba minimum miesta.

Vákuovými prísavkami RotaBoy bezpečne premiestite takmer všetky strešné panely, s ktorými sa dnes na stavbách pracuje. Zdvíhacie zariadenie má aj tesnenie, ktoré ide ľahko a rýchlo vymeniť v prípade poškodenia alebo opotrebenia. Nemusíte sa báť, že by vákuovej technike došla energia a prísavky sa odlepili. Akustický alarm vás včas varuje, ak sa hladina podtlaku zníži alebo ak dôjde k vybitiu batérie. Nebezpečenstvo pádu preto nehrozí.

Výhody vákuového manipulátora RotaBoy

    • Zdvíha materiál a sám ho rovno aj otáča.
    • Hodí sa pre pokladanie takmer všetkých strešných sendvičových panelov.
    • Zdvihne aj panely o dĺžke 18,5 m a hmotnosti 350 kg.