+420 585 410 881

Phone

Vákuové prísavky a manipulátory VIAVAC

Jednoduchá, rýchla a bezpečná. Presne taká je montáž panelov a skiel s našimi vákuovými prísavkami. Spoľahlivo nainštalujú rôzne stavebné prvky – od stenových panelov cez strešné krytiny až po okná. A to rýchlo a bez poškodenia.

Akcia pre nových klientov: Vyskúšajte si vákuové prísavky VIAVAC zadarmo

Nechcete pracovať s niečím, čo ste si sami neotestovali? Využite našu akciu pre nových zákazníkov. Prídeme k vám na stavbu, predvedieme našu techniku a všetko vás necháme vyskúšať. Potom sa sami rozhodnete, či budete mať záujem o nákup či prenájom, alebo či zase všetko naložíme a odvezieme späť.

Ak si chcete zadarmo vyskúšať modernú vákuovou technológiu VIAVAC, rovnako ako už niekoľko stoviek firiem na Slovensku a v Českej republike, neváhajte nás kontaktovať.

Dlho ale neotáľajte. Akcia pre nových klientov môže čoskoro skončiť.

Vákuové manipulátory položia bezpečne sendvičové panely i sklo

Nevystavujte pracovníkov ani materiál zbytočnému riziku. Prísavky sú ideálnym nástrojom pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu stavebných prvkov bez poškodenia.

Vyrábame rôzne vákuové manipulátory a ďalšiu zdvíhaciu techniku s prísavkami. Zariadenie si u nás môžete zakúpiť, alebo vám zjednáme výhodný prenájom.

Vákuové prísavky šetria čas aj materiál

Nestrácajte čas zdvíhaním ťažkých bremien. Moderné vákuové prísavky vytvoria podtlak, ktorý udvihne materiál o hmotnosti až 800 kg.

Vákuová technika pomôže s montážou sendvičových panelov aj sklenených prvkov. Celú prácu výrazne urýchli a zaistí väčšiu bezpečnosť na stavenisku. Ušetríte navyše za náklady na personál. Prácu, ku ktorej bolo predtým nutné povolať aspoň dvoch alebo troch pracovníkov, zvládne s vákuovou technikou pohodlne iba jeden človek.

Prísavky môžete používať dennodenne, a ani tak sa ich kvalita nezhorší. Naša vákuová technika má dlhú životnosť a je veľmi dobre odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Môžete s ňou bez problémov pracovať napríklad aj v daždi.

Všetky vákuové manipulátory s prísavkami sme vybavili dodatočnou poistkou, ktorá zabraňuje pádu. Nemusíte sa tak báť, že sa materiál uvoľní a spadne. Vždy je tu ešte druhé istenie.