CladBoy compact

Vákuové prísavky, ktoré ľahko preveziete aj v kufri auta.

Presťahujte stenové panely rýchlo a skoro bez práce. Vákuový manipulátor CladBoy compact je krásne skladný, a napriek tomu spoľahlivo premiestni aj 750 kilové panely. Dostanete ho na praktickej prepravnej rudle, ktorá sa vám bude pohodlne prevážať. V momente pripravíte vákuové prísavky na použitie, a samotná montáž sendvičových stenových panelov tak bude hračka.

Vákuové prísavky CladBoy compact zaberú iba minimum miesta

CladBoy Compact je univerzálny stroj s vákuovými prísavkami, ktorý jednoducho zavesíte na žeriav alebo iné zdvíhacie zariadenie. Pomôže vám so zdvíhaním a montážou sendvičových stenových panelov rôznych dĺžok. Dobíjacia batéria pritom zaistí možnosť pracovať celý deň a nabíjať zariadenie až cez noc. Akustický alarm vás vždy včas upozorní, že úroveň podtlaku je nízka. Nebezpečenstvo pádu panelu tak v žiadnom prípade nehrozí.

Vákuové prísavky majú vymeniteľné tesnenie, ktoré je možné v prípade poškodenia alebo opotrebenia rýchlo a lacno vymeniť. Zariadenie je navyše tak kompaktné, že ho ľahko prepravíte v kufri automobilu. V prípade, že si budete chcieť prácu ešte viac uľahčiť, radi vám k zdviháku pridáme aj praktický diaľkový ovládač.

Výhody vákuového manipulátora CladBoy compact

    • Umožňuje horizontálnu aj vertikálnu montáž.
    • Nakláňa sendvičové stenové panely až o 90°.
    • Je jednoducho skladný – zmestí sa do kufra auta.