VIAVAC compact Curved

Spoľahlivé zariadenie pre prácu s plochým i oblúkovým sklom.

Uľahčite si prácu a ušetrite čas pri zasklievaní vďaka vákuovým prísavkám. VIAVAC compact Curved si poradí s montážou plochých aj oblúkových sklenených tabúľ. Naraz unesie až 300 kg. Nastaviť ho môžete pre rôzne polomery, a to až do polomeru 800 mm.

Nastaviteľné ramená zaisťujú perfektné upevnenie prísaviek ku sklu, a tak umožňujú bezpečnú manipuláciu so sklenenými tabuľami aj ich pohodlné osadenie. Potrebujete premiestniť zaoblené sklo? S týmto zdvihákom ho pohodlne zdvihnete ako za konvexnú – vypuklú, tak aj za konkávnu – vydutú stranu.

O maximálnu bezpečnosť pracovníkov i materiálu sa stará aj akustický alarm, ktorý varuje pred vybitím batérie aj pred príliš nízkou úrovňou vákua. Bráni tak pred manipuláciou so sklom pri prípadnom nesprávnom uchytení k prísavke. Prísavka má navyše vymeniteľné tesnenie, ktoré môžete v prípade poškodenia alebo opotrebenia rýchlo a lacno vymeniť.

Robustný a skladný pomocník, ktorý s vami udrží krok celý deň

Čím ďalším vás presvedčí VIAVAC compact Curved?

  • Jedinečná funkcia náklonu a otáčania robí z vákuového zdviháka pomocníka, ktorý si na stavbe poradí aj s najkomplikovanejšími priestormi a uhlami.
  • Vďaka dobíjacej batérii môžete so zdvihákom pracovať po celý deň. Batériu môžete nechať dobiť vždy cez noc.
  • Zariadenie je robustné a pevné, takže si bez problémov poradí s každodennou prevádzkou na stavbách. Súčasťou sú aj robustné ochranné držiaky.
  • K zariadeniu VIAVAC compact Curved vám radi poskytneme aj diaľkové ovládanie.

Zariadenie ľahko preveziete všade tam, kde ho budete potrebovať. Pohodlne sa totiž zmestí do kufra vášho auta. Ak vákuový zdvihák potrebujete k práci len občas, radi vám ho výhodne požičiame.

Okrem montáže bežného tepelne ohýbaného skla vám pomôžeme aj v prípade montáže za studena ohýbaného skla. Zavolajte nám alebo napíšte. Spoločne vymyslíme také riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať vášmu projektu.