CladBoy

Vákuové prísavky, s ktorými namontujete takmer všetky strešné a stenové panely.

Univerzálny vákuový zdvihák CladBoy si ľahko poradí so záťažou do 800 kg. Bezpečne s ním zdvihnete a umiestite všetky bežné strešné aj stenové panely. Stačí ho zavesiť na zdvíhacie zariadenie a on sa o všetko postará za vás. Ušetrí personálne náklady a výrazne zrýchli montáž, takže plnenie termínov bude o mnoho jednoduchšie.

Vákuové prísavky CladBoy namontujú steny aj strechu

Nestrácajte čas a sily namáhavou prácou. CladBoy je vákuový manipulátor, ktorý položí sendvičové strešné a stenové panely za vás. Prísavky si poradia s montážou prakticky všetkých dnes známych a používaných strešných a stenových panelov. Okrem štandardného riešenia máme navyše aj špeciálne sady pre zvláštne typy profilácie, ako sú napríklad vlnité alebo škridlové strešné profily.

Vďaka modulovej koncepcii môžete vákuové prísavky CladBoy rýchlo prispôsobiť rôznym účelom. Zdvihnete a nainštalujete s nimi strešné panely s dĺžkou od 3 do 24 metrov na šikmých aj plochých strechách. Okrem toho so zdvihákom ľahko namontujete tiež stenové panely o dĺžke až 14 metrov – a to vodorovne aj zvislo.

Správny podtlak vákuových prísaviek zaisťuje dobíjacia batéria s veľkou kapacitou. Vďaka nej môžete nerušene pracovať po celý deň a zariadenie nabíjať iba cez noc. Akustický alarm vám včas oznámi, že hladina podtlaku je nízka a treba zariadenie dobiť. Prísavky sú pritom vybavené vymeniteľným tesnením, ktoré v prípade poškodenia alebo opotrebenia ľahko vymeníte.

Výhody vákuového manipulátora CladBoy

    • Poradí si s montážou takmer všetkých strešných a stenových panelov.
    • Zdvihne panely s atypickou profiláciou (napríklad škridlový profil) aj trapézové plechy.
    • Ľahko premiestni aj ťažké panely do hmotnosti 800 kg.