+420 585 410 881

Phone

O nás

Vo firme VIAVAC vyrábame vákuovú zdvíhaciu a manipulačnú techniku špičkovej úrovne. Preslávili nás predovšetkým naše produkty CladBoy a RotaBoy, ktoré sú dnes známe po celom svete. Sme hrdí, že medzi našich spokojných zákazníkov patrí veľa malých aj veľkých firiem.

Spoločnosť VIAVAC vznikla v roku 1999 v Holandsku. Česká a slovenská pobočka sa začali formovať v roku 2009 a o 2 roky neskôr sme už odbavovali zákazky z nášho skladu v Olomouci. Na jeseň 2021 sme otvorili pobočku v Prahe. Všetky zdvíhacie zariadenia si vyvíjame sami. Vďaka tomu sa môžeme rýchlo prispôsobiť najnovšiemu vývoju a požiadavkám trhu.

Vákuovú techniku neustále vylepšujeme

Vo firme VIAVAC vyrábame celú radu zdvihákov vhodných k montáži sendvičových panelov a sklenených prvkov. Neustále pritom pracujeme na ich inovácii, aby boli ešte efektívnejšie. Všetky naše produkty dodávame s podrobným návodom k obsluhe a údržbe.

Bezpečnosť je našou najvyššou prioritou

Všetky naše produkty s prísavkami majú prídavné bezpečnostné istenie na ochranu pred pádom v súlade s európskou normou EN 13155. Jej podmienky dodržujeme použitím viazacích prostriedkov, alebo dvoma nezávislými (duálnymi) vákuovými okruhmi. Každé zariadenie pred použitím vždy starostlivo skontrolujeme a podrobíme záťažovej skúške.

Baví nás hľadať riešenia a vyvíjať techniku na mieru

Stavebné prvky sa môžu značne líšiť čo do hmotnosti, rozmerov, montážnych polôh a povrchovej štruktúry. Snažíme sa preto nájsť vždy také riešenie, ktoré bude pre daný projekt najefektívnejšie. Vyvíjame pritom iba také zariadenia, ktoré sú spoľahlivé, univerzálne a ľahko ovládateľné.

Sme pyšní na naše rýchle dodanie a servis

Máme veľkú skladovú zásobu strojov a efektívnu logistiku. Vďaka tomu u nás na techniku nikdy dlho nečakáte. Máme krátku dodaciu lehotu a vždy sme pripravení pomôcť vám po telefóne alebo priamo u vás na stavbe.

Naše zariadenia môžete vidieť v rôznych kútoch sveta

Naša vákuová zdvíhacia a manipulačná technika sa používa po celom svete. Spolupracujeme s rozsiahlou a neustále sa rozrastajúcou medzinárodnou sieťou spoľahlivých predajcov. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť to najlepšie a najefektívnejšie riešenie.