Servis manipulačnej techniky

Nákupom či prenájmom to u nás nekončí. Radi sa postaráme o servis aj opravy zdvíhacích zariadení.

Robíme každoročné bezpečnostné revízie zdvíhacích zariadení

Chcete mať istotu, že je vaše zdvíhacie zariadenie s prísavkami vždy v 100 % stave? Nezabúdajte na pravidelné kontroly. My sa vám o ne radi postaráme. Pred koncom platnosti servisu vás kontaktujeme a dohovoríme si spoločnú schôdzku. Počas nej otestujeme prísavky na všetky statické skúšky, ktoré sú extrémne dôležité.

Pri zvislej montáži je bremeno uchopené prostredníctvom trenia, ktoré sa kvôli opotrebeniu gumy môže výrazne znížiť. V rámci statickej skúšky zdvíhacieho zariadenia skontrolujeme, či je pre bezpečné zdvihnutie trenie stále dostatočné. Na konci servisu potom dostanete servisní správu, ktorá doloží, že zariadenie splňuje všetky požadované normy z hľadiska bezpečnosti. Budete mať teda istotu, že v bezpečí je materiál, stroj aj tým vašich pracovníkov.

Staráme sa o údržbu a opravy manipulačnej techniky

Údržbu a všetky opravy vykonáme v našej dielni alebo priamo u vás. Nemusíte preto strácať čas prevozom manipulačnej techniky. Máme veľkú skladovú zásobu najrôznejších originálnych náhradných dielov, ktoré v prípade potreby privezieme až k vám. A servis poskytujeme aj pre ostatné značky vákuovej techniky.

Náhradné diely posielame expresne

Všetky náhradné diely pre vákuové zdvíhacie zariadenia VIAVAC vám pošleme bez omeškania priamo z nášho skladu. V prípade, že si náhradný diel objednáte pred poludním, pošleme ho za vami ešte v ten istý deň. V naliehavých prípadoch je tu náš expresný servis, ktorý sa postará o ešte rýchlejšie dodanie.

V prípade poruchy pomôžeme po telefóne alebo priamo na mieste

Nefunguje vám manipulačná technika tak, ako má? Neváhajte nám zavolať. K sprevádzkovaniu zdvíhacieho zariadenia neraz stačí iba pár rád po telefóne. Ak sa nám spoločnými silami nepodarí prístroj rozchodiť, vyšleme k vám servisného technika. Ten problém vyrieši priamo na stavbe a navyše so sebou privezie aj náhradný stroj, aby vaše práce mohli pokračovať bez ďalších prestojov.

 

 VIAVAC® je registrovaná obchodná značka