VIAVAC compact

Skladný pomocník, ktorý zaistí bezpečnú montáž skla.

Urýchlite zasklievanie s vákuovými prísavkami na sklo VIAVAC compact. Zariadenie materiál bezpečne zdvihne, prenesie a umiestni na požadované miesto. Ľahko s ním nainštalujete klasické okná aj iné sklenené výplne. Celý prístroj pritom zaberá iba minimum miesta – na stavbu ho dopravíte kľudne aj v kufri svojho osobného auta!

Vákuové prísavky na sklo VIAVAC compact preveziete aj v kufri auta

Zasklievajte okná rýchlo a pohodlne. Vákuový manipulátor na sklo VIAVAC Compact zdvihne a ľahko premiestni väčšinu bežných sklenených tabúľ. Hravo si poradí aj s 375 kilovým nákladom! Vákuové prísavky na sklo majú dva nezávislé okruhy, ktoré materiál dokonale istia. V prípade, že dôjde k zlyhaniu vákua v prvom okruhu, systém všetko bezpečne udrží prostredníctvom druhého okruhu. Žiadne črepy tak na stavbe neuvidíte.

VIAVAC Compact jednoducho zavesíte na žeriav alebo iné zdvíhacie zariadenie. Inštalovať sklenené prvky potom môžete kľudne celý deň – batéria to vydrží. Stačí ju potom nechať dobiť cez noc. Akustický alarm vás vždy včas varuje, že je úroveň podtlaku nízka.

Prísavky manipulátora na sklo majú vymeniteľné tesnenie, ktoré sa dá v prípade potreby ľahko vymeniť. K zariadeniu vám tiež radi poskytneme aj diaľkové ovládanie, ktoré uľahčí manipuláciu.

Výhody manipulátora na sklo VIAVAC compact

    • Dobre sa preváža – ľahko sa zmestí do kufra bežného auta.
    • Pohodlne zasklí až 375 kilové okná, a to horizontálne aj vertikálne.
    • Upravená verzia – VIAVAC compact Curved – si poradí aj s montážou plochého a oblúkového skla.